NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » SIMOLDES INFO » BRYGADZISTA - TAK CZY NIE?

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

BRYGADZISTA - TAK CZY NIE?

czy stanowisko brygadzisty jest potrzebne?
  
takjakby
22.06.2008 07:31:38
Grupa: Użytkownik

Posty: 5 #132456
Od: 2008-6-22
ciekaw jestem czy tak samo jak ja uważacie, że osoba brygadzisty jest zbędna na magazynie?
  
Koxon
24.06.2008 01:41:38
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Zmiana B

Posty: 80 #133314
Od: 2008-5-16
Tu powininni wypowiedziec sie ludzie z magazynu bo produkcja to raczej tak srednio bedzie miała o tym pojecie
  
Gabi
24.06.2008 17:42:16
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 51 #133689
Od: 2008-5-29
Niekoniecznie tylko ci z magazynu bo ci tak zwani brygadziści biorą tylko kasę a i tak robią tylko dobre wrażenie to po co płacić im dodatek?oni są niepotrzebni!!!pan zielonypan zielonypan zielony
  
widmo
24.06.2008 19:55:51
Grupa: Użytkownik

Posty: 8 #133745
Od: 2008-5-28
Gabi,jezeli chcesz zabrac dodatek brygadzista to ja proponuje nie płacic ci wynagrodzenia bo i tak nic nie robisz...
  
mordechaj
24.06.2008 21:47:14


Grupa: Użytkownik

Posty: 16 #133823
Od: 2008-5-17
widmo nie wiem jak jest u ciebie na zmianie ale na mojej zmianie BRYGADZISTA jest zbędny przez 8 godzin pracy podchodzi tylko raz żeby spisać numery pieczątek i pokazać jakie reklamacje były i żebyś się zesrał w spodnie to nie stanie za ciebie na maszynie bo naczelny albo Konrad po hali chodzi. Zlecenie przynosi skoczek którego też nie widać bo jak ma 15 osób do zmiany na przerwę to jak się pokaże o 8 rano zęby cie zmienić na przerwę to go parę godzin nie widać .A co robi robi brygadzista pisze na tablicy bzdury z uśmieszkami i czerwienieje jak ma coś powiedzieć do mikrofonu za prawie 1000 zł dodatku . A tak poza tym to frajer jesteś a nie brygadzista jak twierdzisz że operator nic nie robi, dlaczego operatora proszą na kolanach żeby przyszedł na setki
dlaczego integracje robią w niedziele a nie w Sobotę w brew pozorom operator który dostaje po dupie z każdej strony jest najważniejszy w tym całym burdelu i uświadom to sobie bez nas niema was
  
Koxon
25.06.2008 10:30:28
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Zmiana B

Posty: 80 #134134
Od: 2008-5-16
Dać mu wódki wesoły

z kąd ty wziąłeś sume 1000zł dodatku ? bo chyba nie chcesz mi powiedziec ze tyle akurat maja
  
Gabi
25.06.2008 12:51:59
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 51 #134344
Od: 2008-5-29
Na produkcji mają 700zł.a na magazynie 500 nie lepiej rozdzielić pomiędzy pracowników te pieniądze i od razu stawka godzinowa będzie większa?A po drugie Widmo nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz zielonego pojęcia.!!!taki dziwnytaki dziwnytaki dziwny
  
widmo
25.06.2008 15:40:40
Grupa: Użytkownik

Posty: 8 #134403
Od: 2008-5-28
Gabi,widze po forum ze jestes bardzo aktywny.Masz problemy i jedyne miejsce gdzie mozesz sie wyzalic to wlasnie tu.Wspolczuje ci...Jezeli tak ci zle to zmien firme,jest tyle zakladow w okolicy.Podejrzewam tylko ze w kazdym jednym bedziesz tylko narzekal i zmienial fora dyskusyjne.
  
Gabi
26.06.2008 10:24:46
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 51 #134659
Od: 2008-5-29
Widmo-krew mnie zalewa jak czytam te twoje wypociny ja wyrażam tylko swoje opinie na niektóre tematy to ty powinieneś zmienić firme jak jesteś taki podejrzliwy to na komendzie czekają na takich jak ty.lollollol

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » SIMOLDES INFO » BRYGADZISTA - TAK CZY NIE?

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny