Niekoniecznie tylko ci z magazynu bo ci tak zwani brygadziści biorą tylko kasę a i tak robią tylko dobre wrażenie to po co płacić im dodatek?oni są niepotrzebni!!!
widmo nie wiem jak jest u ciebie na zmianie ale na mojej zmianie BRYGADZISTA jest zbędny przez 8 godzin pracy podchodzi tylko raz żeby spisać numery pieczątek i pokazać jakie reklamacje były i żebyś się zesrał w spodnie to nie stanie za ciebie na maszynie bo naczelny albo Konrad po hali chodzi. Zlecenie przynosi skoczek którego też nie widać bo jak ma 15 osób do zmiany na przerwę to jak się pokaże o 8 rano zęby cie zmienić na przerwę to go parę godzin nie widać .A co robi robi brygadzista pisze na tablicy bzdury z uśmieszkami i czerwienieje jak ma coś powiedzieć do mikrofonu za prawie 1000 zł dodatku . A tak poza tym to frajer jesteś a nie brygadzista jak twierdzisz że operator nic nie robi, dlaczego operatora proszą na kolanach żeby przyszedł na setki dlaczego integracje robią w niedziele a nie w Sobotę w brew pozorom operator który dostaje po dupie z każdej strony jest najważniejszy w tym całym burdelu i uświadom to sobie bez nas niema was
Na produkcji mają 700zł.a na magazynie 500 nie lepiej rozdzielić pomiędzy pracowników te pieniądze i od razu stawka godzinowa będzie większa?A po drugie Widmo nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz zielonego pojęcia.!!!
Gabi,widze po forum ze jestes bardzo aktywny.Masz problemy i jedyne miejsce gdzie mozesz sie wyzalic to wlasnie tu.Wspolczuje ci...Jezeli tak ci zle to zmien firme,jest tyle zakladow w okolicy.Podejrzewam tylko ze w kazdym jednym bedziesz tylko narzekal i zmienial fora dyskusyjne.
Widmo-krew mnie zalewa jak czytam te twoje wypociny ja wyrażam tylko swoje opinie na niektóre tematy to ty powinieneś zmienić firme jak jesteś taki podejrzliwy to na komendzie czekają na takich jak ty.