BRYGADZISTA - TAK CZY NIE?
czy stanowisko brygadzisty jest potrzebne?
Gabi,jezeli chcesz zabrac dodatek brygadzista to ja proponuje nie płacic ci wynagrodzenia bo i tak nic nie robisz...


  PRZEJD NA FORUM