| BRYGADZISTA - TAK CZY NIE? czy stanowisko brygadzisty jest potrzebne? |
| widmo nie wiem jak jest u ciebie na zmianie ale na mojej zmianie BRYGADZISTA jest zbędny przez 8 godzin pracy podchodzi tylko raz żeby spisać numery pieczątek i pokazać jakie reklamacje były i żebyś się zesrał w spodnie to nie stanie za ciebie na maszynie bo naczelny albo Konrad po hali chodzi. Zlecenie przynosi skoczek którego też nie widać bo jak ma 15 osób do zmiany na przerwę to jak się pokaże o 8 rano zęby cie zmienić na przerwę to go parę godzin nie widać .A co robi robi brygadzista pisze na tablicy bzdury z uśmieszkami i czerwienieje jak ma coś powiedzieć do mikrofonu za prawie 1000 zł dodatku . A tak poza tym to frajer jesteś a nie brygadzista jak twierdzisz że operator nic nie robi, dlaczego operatora proszą na kolanach żeby przyszedł na setki dlaczego integracje robią w niedziele a nie w Sobotę w brew pozorom operator który dostaje po dupie z każdej strony jest najważniejszy w tym całym burdelu i uświadom to sobie bez nas niema was |