| BRYGADZISTA - TAK CZY NIE? czy stanowisko brygadzisty jest potrzebne? |
| Na produkcji mają 700zł.a na magazynie 500 nie lepiej rozdzielić pomiędzy pracowników te pieniądze i od razu stawka godzinowa będzie większa?A po drugie Widmo nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz zielonego pojęcia.!!! |