| | |
| domino255 | 29.08.2008 07:58:00 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 42 #149832 Od: 2008-5-19
Ilość edycji wpisu: 1 | Pierwsze i drugie zmiany w niedziele. Zadowoleni? |
| | |
| domino255 | 29.08.2008 08:01:16 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 42 #149834 Od: 2008-5-19
| Już nie wspominam o nockach z soboty na niedziele bo do tego sie już chyba przyzwyczajiliśmy he he |
| | |
| operator666 | 29.08.2008 08:11:47 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: zmiana C
Posty: 80 #149835 Od: 2008-5-19
| Na razie to "wyróżnienie", ale niedługo wszyscy tak będziemy mieć. Tak samo jak było z nockami sobota/niedziela. _________________
|
| | |
| domino255 | 29.08.2008 08:31:05 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 42 #149836 Od: 2008-5-19
| Tylko komu dziękować za to "wyróżnienie"? Konradowi czy tym którzy tak chętnie przychodzili w niedziele za wspaniałą premie 300 zl. A ty nie miałaś zmienić nika na św. Jadwiga he he |
| | |
| operator666 | 29.08.2008 08:40:56 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: zmiana C
Posty: 80 #149837 Od: 2008-5-19
| Miałam, ale nie da się.  _________________
|
| | |
| Kevin | 30.08.2008 00:05:00 |


Grupa: Administrator 
Lokalizacja: zmiana B
Posty: 40 #150291 Od: 2008-5-15
| Trudno powiedzieć komu dziękowac, chyba kazdemu po troche. narazie po kilka osob jest na niedziele ale jak ludzie się przyzwyczają to juz niedługo będzie po kilkanaście, także spokojnie, na każdego przyjdzie czas |
| | |
| Nick | 01.09.2008 19:08:19 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 17 #151399 Od: 2008-8-7
| Niemozna obwiniac pracownikow'biurowcy i tak zrobia co beda chcieli?My mozemy tylko czekac co bedzie albo strajkowac TYLKO WSZYSTKIE TRZY ZMIANY |
| | |
| domino255 | 01.09.2008 20:09:24 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 42 #151430 Od: 2008-5-19
| Ja i tak myśle że to wina tych którzy przychodzili w niedziele za śmieszną premie. Biuro to podłapało i prosze... |
| | |
| domino255 | 01.09.2008 20:10:37 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 42 #151431 Od: 2008-5-19
| A jeśli chodzi o strajk to nie ma szans chociaż mam nadzieje że się myle |
| | |
| operator666 | 01.09.2008 23:32:17 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: zmiana C
Posty: 80 #151549 Od: 2008-5-19
| Żadnego strajku nie będzie. Zakładasz się?[b] _________________
|
| | |
| Nick | 06.09.2008 22:50:44 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 17 #152776 Od: 2008-8-7
| Niemozna winic nikogo!Liczmy tylko nato ze dyrekcja ma troch zdrowego rozsatku i nieodbieze dziecia rodzicow w NIEDZIELE !!!!!!!!!! |
| | |
| Gabi | 07.09.2008 08:13:25 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 51 #152808 Od: 2008-5-29
| Ciekawe czy te osoby które przychodziły w niedziele czy podoba im się że teraz będą musiały przyjść w niedzielę nie za extra premie ani nie za 100% tylko za frajer?   |
| | |
| operator666 | 08.09.2008 20:25:05 |

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: zmiana C
Posty: 80 #153162 Od: 2008-5-19
| Hehehe. Niedziele we wrześniu były zaplanowane tylko po to żeby szedł passat na 1300 + montaż. I co? Od soboty rano montaż nie idzie, bo brakuje podobno jakiś tam elementów do montażu. Jakieś komentarze? _________________
|
| | |
| domino255 | 09.09.2008 17:05:50 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 42 #153328 Od: 2008-5-19
| A taki komentarz... Będą nam kazali wypisać urlopy na niedziele jak nie będzie szła linia, a na święta nie wiem z kąd wezmę urlop chyba bezpłatny tylko pozostanie |