NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » SIMOLDES INFO » WRZEŚNIOWY GRAFIK

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Wrześniowy grafik

Co wy na to?
  
domino255
29.08.2008 07:58:00
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 42 #149832
Od: 2008-5-19


Ilość edycji wpisu: 1
Pierwsze i drugie zmiany w niedziele. Zadowoleni?
  
domino255
29.08.2008 08:01:16
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 42 #149834
Od: 2008-5-19
Już nie wspominam o nockach z soboty na niedziele bo do tego sie już chyba przyzwyczajiliśmy he he
  
operator666
29.08.2008 08:11:47
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: zmiana C

Posty: 80 #149835
Od: 2008-5-19
Na razie to "wyróżnienie", ale niedługo wszyscy tak będziemy mieć. Tak samo jak było z nockami sobota/niedziela.
_________________
  
domino255
29.08.2008 08:31:05
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 42 #149836
Od: 2008-5-19
Tylko komu dziękować za to "wyróżnienie"? Konradowi czy tym którzy tak chętnie przychodzili w niedziele za wspaniałą premie 300 zl. A ty nie miałaś zmienić nika na św. Jadwiga he he
  
operator666
29.08.2008 08:40:56
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: zmiana C

Posty: 80 #149837
Od: 2008-5-19
Miałam, ale nie da się. diabeł
_________________
  
Kevin
30.08.2008 00:05:00
poziom 1



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: zmiana B

Posty: 40 #150291
Od: 2008-5-15
Trudno powiedzieć komu dziękowac, chyba kazdemu po troche.
narazie po kilka osob jest na niedziele ale jak ludzie się przyzwyczają to juz niedługo będzie po kilkanaście, także spokojnie, na każdego przyjdzie czas
  
Nick
01.09.2008 19:08:19
Grupa: Użytkownik

Posty: 17 #151399
Od: 2008-8-7

Niemozna obwiniac pracownikow'biurowcy i tak zrobia co beda chcieli?My mozemy tylko czekac co bedzie albo strajkowac TYLKO WSZYSTKIE TRZY ZMIANY
  
domino255
01.09.2008 20:09:24
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 42 #151430
Od: 2008-5-19
Ja i tak myśle że to wina tych którzy przychodzili w niedziele za śmieszną premie. Biuro to podłapało i prosze...
  
domino255
01.09.2008 20:10:37
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 42 #151431
Od: 2008-5-19
A jeśli chodzi o strajk to nie ma szans chociaż mam nadzieje że się myle
  
operator666
01.09.2008 23:32:17
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: zmiana C

Posty: 80 #151549
Od: 2008-5-19
Żadnego strajku nie będzie. Zakładasz się?[b]
_________________
  
Nick
06.09.2008 22:50:44
Grupa: Użytkownik

Posty: 17 #152776
Od: 2008-8-7
Niemozna winic nikogo!Liczmy tylko nato ze dyrekcja ma troch zdrowego rozsatku i nieodbieze dziecia rodzicow w NIEDZIELE !!!!!!!!!!zaniemówił
  
Gabi
07.09.2008 08:13:25
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 51 #152808
Od: 2008-5-29
Ciekawe czy te osoby które przychodziły w niedziele czy podoba im się że teraz będą musiały przyjść w niedzielę nie za extra premie ani nie za 100% tylko za frajer?zakręconyzakręconyzakręcony
  
operator666
08.09.2008 20:25:05
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: zmiana C

Posty: 80 #153162
Od: 2008-5-19
Hehehe. Niedziele we wrześniu były zaplanowane tylko po to żeby szedł passat na 1300 + montaż. I co? Od soboty rano montaż nie idzie, bo brakuje podobno jakiś tam elementów do montażu. Jakieś komentarze?
_________________
  
domino255
09.09.2008 17:05:50
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 42 #153328
Od: 2008-5-19
A taki komentarz... Będą nam kazali wypisać urlopy na niedziele jak nie będzie szła linia, a na święta nie wiem z kąd wezmę urlop chyba bezpłatny tylko pozostanie

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » SIMOLDES INFO » WRZEŚNIOWY GRAFIK

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny