Wrześniowy grafik
Co wy na to?

Niemozna obwiniac pracownikow'biurowcy i tak zrobia co beda chcieli?My mozemy tylko czekac co bedzie albo strajkowac TYLKO WSZYSTKIE TRZY ZMIANY


  PRZEJDŹ NA FORUM