Wrześniowy grafik
Co wy na to?
Tylko komu dziękować za to "wyróżnienie"? Konradowi czy tym którzy tak chętnie przychodzili w niedziele za wspaniałą premie 300 zl. A ty nie miałaś zmienić nika na św. Jadwiga he he


  PRZEJDŹ NA FORUM