NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » ZMIANA A » ZGRANA I SPOKOJNA

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Zgrana i spokojna

Dajcie spokój to przecież żenada
  
Koxon
20.05.2008 19:44:45
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Zmiana B

Posty: 80 #117540
Od: 2008-5-16
ale co jest żenadą ?
  
Spartakus
20.05.2008 21:12:26
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Zmiana :)

Posty: 51 #117618
Od: 2008-5-16
jak nie jest taka zgrana i spokojna to co Wy tam robicie? czekam na odpowiedzizakręcony
  
mordechaj
22.05.2008 15:31:06


Grupa: Użytkownik

Posty: 16 #118544
Od: 2008-5-17
jak co robimy bierzemy na żądanietaki dziwny
  
domino255
03.06.2008 19:37:31
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 42 #123193
Od: 2008-5-19
Zmiana B to żenada tylko C się teraz postawiła ale to nic nie da bo reszta jest do bani nic nie potraficie zorganizować
  
mordechaj
03.06.2008 20:17:05


Grupa: Użytkownik

Posty: 16 #123211
Od: 2008-5-17
A co tu organizować niema z kim po ostatnim numerze z urlopem na żądanie się przekonałem że nie warto na 7 osób które wzięły urlop nie przyszło do pracy tylko 3 i trzeba dbać tylko o swoją dupę bo reszta jest obsrana strasznie
  
Koxon
03.06.2008 22:26:30
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Zmiana B

Posty: 80 #123293
Od: 2008-5-16
Dokładnie kazdy dba o swoja dupe ale nie ma sie temu co dziwic ktos kto ma rodzine na utrzymaniu , kredyty i inne takie bedzie sie godził na te warunki
  
senatormarcin
04.06.2008 00:33:39
Grupa: Użytkownik

Posty: 20 #123359
Od: 2008-5-16
Domino255 popieram zmiana B jest BEEEE!(do BANI)!!!!
  
Bolo
04.06.2008 12:55:00


Grupa: Użytkownik

Posty: 25 #123455
Od: 2008-5-28


Ilość edycji wpisu: 1
Ludzie przecież na simoldesie świat się nie kończy, w strefie jest kupa innych firm w których tylko czekają na pracowników, i to z reguły za lepsze pieniądze!! Trochę wiecej szacunku dla siebie samego, nie dajcie się zgnoić rządzącej bandzie kretynów!!!!!
  
Koxon
04.06.2008 22:51:11
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Zmiana B

Posty: 80 #123784
Od: 2008-5-16
Stawki chyba az tak nie odbiegaja od siebie zreszta ktos po 2 latach pracy w simoldesie duzo wiecej nie dostenie w innym zakladzie ktory znajduje sie w striefie.
  
Bolo
05.06.2008 14:23:23


Grupa: Użytkownik

Posty: 25 #124025
Od: 2008-5-28
Koxon p części masz rację!Różnicy w stawce za dużej może i nie ma ale na pewno nie będziesz pracował w jakimś cholernym 7 dniowym grafiku za marne 200zł!! Inne zakłady płacą po 300-450 zł za to że jesteś w pracy!!!!
  
jagoda
27.09.2008 18:40:19
Grupa: Użytkownik

Posty: 16 #159488
Od: 2008-9-26
no a jak na innych zmianach byly by kobiety w podeszlym wieku to tez mozna sie zgrac he he przeciez jak mozna sie klucic z kobieta duzo starsza od siebie a jak na innych zmianach sa mlode laski i klutnie sie twozapan zielony

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » ZMIANA A » ZGRANA I SPOKOJNA

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny