A co tu organizować niema z kim po ostatnim numerze z urlopem na żądanie się przekonałem że nie warto na 7 osób które wzięły urlop nie przyszło do pracy tylko 3 i trzeba dbać tylko o swoją dupę bo reszta jest obsrana strasznie
Dokładnie kazdy dba o swoja dupe ale nie ma sie temu co dziwic ktos kto ma rodzine na utrzymaniu , kredyty i inne takie bedzie sie godził na te warunki
Ludzie przecież na simoldesie świat się nie kończy, w strefie jest kupa innych firm w których tylko czekają na pracowników, i to z reguły za lepsze pieniądze!! Trochę wiecej szacunku dla siebie samego, nie dajcie się zgnoić rządzącej bandzie kretynów!!!!!
Stawki chyba az tak nie odbiegaja od siebie zreszta ktos po 2 latach pracy w simoldesie duzo wiecej nie dostenie w innym zakladzie ktory znajduje sie w striefie.
Koxon p części masz rację!Różnicy w stawce za dużej może i nie ma ale na pewno nie będziesz pracował w jakimś cholernym 7 dniowym grafiku za marne 200zł!! Inne zakłady płacą po 300-450 zł za to że jesteś w pracy!!!!
no a jak na innych zmianach byly by kobiety w podeszlym wieku to tez mozna sie zgrac he he przeciez jak mozna sie klucic z kobieta duzo starsza od siebie a jak na innych zmianach sa mlode laski i klutnie sie twoza