Zgrana i spokojna
Dajcie spokój to przecież żenada
A co tu organizować niema z kim po ostatnim numerze z urlopem na żądanie się przekonałem że nie warto na 7 osób które wzięły urlop nie przyszło do pracy tylko 3 i trzeba dbać tylko o swoją dupę bo reszta jest obsrana strasznie


  PRZEJDŹ NA FORUM