| Zgrana i spokojna Dajcie spokój to przecież żenada |
| Koxon p części masz rację!Różnicy w stawce za dużej może i nie ma ale na pewno nie będziesz pracował w jakimś cholernym 7 dniowym grafiku za marne 200zł!! Inne zakłady płacą po 300-450 zł za to że jesteś w pracy!!!! |