Zgrana i spokojna
Dajcie spokój to przecież żenada
Koxon p części masz rację!Różnicy w stawce za dużej może i nie ma ale na pewno nie będziesz pracował w jakimś cholernym 7 dniowym grafiku za marne 200zł!! Inne zakłady płacą po 300-450 zł za to że jesteś w pracy!!!!


  PRZEJDŹ NA FORUM