fajne towary
kto wam sie podoba?
mi sie kamil nie podoba hihihi. a ta czarna to kto??
fajna jest alicja w bialym fartuszku i jeszcze w niebieskim taka szczupla i niska tylko nie wiem jak ma na imie. kojarzycie?? pan zielony


  PRZEJD NA FORUM