nowi
no nawed daja rade
"CZESIO" to nowy dyrektor logistyki a tak w ogóle to jak wygląda "rudy blondyn" bo jakoś nie mogę sobie wyobrazić <hahaha>


  PRZEJDŹ NA FORUM