nowi
no nawed daja rade
witam, a kto to jest Czesław z magazynu? bo nie bardzo wiem o kogo chodzi, to jakiś nowy pracownik czy był tam jak ja tam byłam czyli toche temu

Pozdrawiam wszystkich pracowników nowych i starych, tych co pracują na batach - takiego rudego blondyna, z którym gadał o "dupie maryni", Kubusia, i objawienie mojej głupoty MarkaN o ile tam jeszcze pracuje.
M


  PRZEJDŹ NA FORUM