| nowi no nawed daja rade |
| cześć, pisze tutaj bo jestem nowym forumowiczem i nie wiem czy opłaca mi sie na jedno moje pytanie zakładać nowy wątek otóż to bedzie taka prywata= zauwazyłam na hali takiego wysokiego przystojnego bruneta troche ponuryi sprawia wrażenie brutala, chodzi w białym fartuchu chyba pracuje w biurze nie orientujecie sie to jakaś ważna szycha, albo co gorsza ma zazdrosną żone i gromadke dzieci. ? do zobaczenia |