>roszady< liderów
co myślicie o tym ruchu?
Ale może kierowników by tak poprzenosić na inne zmiany a pana Konrada do sprzątania maszyn a pana Przemka na maszynę udoskonaloną klipsiarkę itp.


  PRZEJDŹ NA FORUM