>roszady< liderów
co myślicie o tym ruchu?
wg mnie liderzy wreszcie zejdą na ziemię ( nie myślę o wszystkich ). i zobaczą jak to jest jak przyjdzie komuś przejsc na inną zmianę. tak jak była akcja z przenoszeniem ludzi ze zm. C, bo "mało miejsca w busie". skoro operatorów można przerzucać to czemu nie tych w białych bluzeczkach.


  PRZEJDŹ NA FORUM