zmiana na przerwę
Więc Panie Konradzie nie pan prawa zabrania premi za niezostanie po godzinach w pracy a premi to Pan się może pozbyć za wulgarne odnoszenie się i rzucanie detalami po hali czy tak się zachowuje człowiek który reprezentuje naszą firmę a pan Tobiasz niech nie stosuje mobingu wobec operatorów i niech się odnosi z szacunkiem a nie po hamsku a naszym obowiązkiem jest przyjście na setkę w sobotę ale w wyjąkowych i uzasadnionych sytuacjacha nie takich że ludzi pozwalniali a tych co zostali to chcą wkorzystać na maxa i zgnoić i zrównać z ziemią


  PRZEJDŹ NA FORUM