Ale cisza na tym forum
....
cisza na forum ludzie się boją pisac już co kolwiek idą do pracy i nie wiedzą co za niespodzianka czeka w tej wyjątkowej fabryce a może już starczy tych zwolnień panie Dyrektorze czas najwyższy wziąść się za tyłki biurokracji która się pałęta po hali jak obłąkani i co kilka dni nowe twarze fartuszki ubiorą i udają że pracują a operatorów jak braknie to wszyscy się pożegnamy nawet Pan Panie Konradzie takich prezentów przed świętami się nie robi


  PRZEJDŹ NA FORUM