| Wiesz Megi-zgadzam sie z Toba w polowie-zycie jest drogie i to nawet bardzo!!!!Ale nie dajmy sie zwariowac!!!Pracowac siedem dni w tygodniu-to chyba cos tu nie halo?A pieniadze z tego raczej mierne-300zl.premii,ktora i tak nam sie nalezy,a nigdy jej nie widzimy??!!!Coz to za interes zycia,a jakim kosztem!Efektem dobrowolnej pracy w niedziele sa niedzielne grafiki dle chetnych i rowniez dla tych-dla ktorych praca nie jest sensem zycia!I teraz bedziemy pracowac w niedziele za darmo i obowiazkowo!I mozesz mi wierzyc,ze cale kierownictwo bedzie mialo spora satysfakcje !!!Tylko pytanie-co Ty bedziesz z tego miala????????? |