A TY możesz być następny
albo ja :-(
Zeus, brawo!
Kurcze, w końcu jest ktoś, kto widzi"inną stronę" pracy.
Wszyscy umieją tylko krytykować innych, nieudolności, wpadki itd. A poza czubkiem własnego nosa nic więcej. Najpierw należy spojrzeć na siebie i dokonać baaaardzo krytycznej oceny. A potem brać się za wyższe stołki.
Zeus, jesteś WIELKI, gratuluję wesoły


  PRZEJDŹ NA FORUM