| A TY możesz być następny albo ja :-( |
| Zeus, brawo! Kurcze, w końcu jest ktoś, kto widzi"inną stronę" pracy. Wszyscy umieją tylko krytykować innych, nieudolności, wpadki itd. A poza czubkiem własnego nosa nic więcej. Najpierw należy spojrzeć na siebie i dokonać baaaardzo krytycznej oceny. A potem brać się za wyższe stołki. Zeus, jesteś WIELKI, gratuluję |