Praca w niedzielę i jak wam się podoba?
Mysle,ze ludzie,ktorzy tak chetnie biegaja do pracy w swieta -juz sami siebie zapedzili w slepy zaulek i sami z tego sie nie dadza rady wygrzebac!!!Gdyby padla propozycja pracy w Boze Narodzenie i Wielkanoc tez by przyszli ,bo przeciez kasa sie przyda!!Kto wie ,czy pomoc psychologa nie bylaby jakims wyjsciem,moze nawet ostatnia deska ratunku!!!A wszystkie te osby maja rodziny.....dzieci....pod opieka babci,lub puszczone samopas,bo mama,lub tata robia swiateczno-weekendowe kariery!!!!Zamiast fundowania dziecku siedemnastej pary dzinsow-moze warto mu poczytac,lub zwyczajnie porozmawiac,zrobic ciasto,wypic herbate????Szkoda zycia na takie zarzynanie siebie i INNYCH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  PRZEJD NA FORUM