| Święta w Czechach i Niemczech |
| rozumiem brak kasy.to jedno a drugie to zwykła ludzka pazerności, takiego kogoś nie obchodzi ze ty musisz przez niego tyrac w niedziele tylko cieszy sie ze mu kolejny srebrnik wpadnie do kabzy.ale jak mówi stare chińskie przysłowie Chytry dwa razy traci. |