| Praca w niedzielę i jak wam się podoba? |
| powtórka z historii.niech zyja wolne niedziele!!!a podobno listopad miał byc wolny od pracy w weekendy a kolejny raz okazało się że nasze kierownictwo z kondziołkiem na czele to zakłamane ch... i wyzyskiwacze.niech żyją zaduszki w simoldesie.niech żyja wszystkie niedziele w simoldesie.no ale pare osób napewno jest happy ze wpadnie im wiecej kasy bo tacy przyjda nawet w Wigilie,Wielką Sobotę i w BOŻE CIAŁO |