Święta w Czechach i Niemczech
Ja Kowalski coś taki dowcipny może sam Kondziowi to zaproponujesz jak jesteś taki chętny to sam spędzaj go w firmie bo odnoszę wrażenie że bardzo kochasz firme
PRZEJDŹ NA FORUM