AUDYT UDANY DLACZEGO NIE MA POCHWAL?????????
Po nieudanym audycie byly zjebki!a tera cisza
Nick masz bardzo dobre wiadomośći ale poco chwalić jak można zmieszać kogoś z gównem ?zawstydzonyzawstydzonyzawstydzony


  PRZEJDŹ NA FORUM