Pieczątka dla Antonia
kiedy w końcu ją dostanie?
witam za obiadami Antonio nie musi płakać, firma za samo mieszkanie dla niego płaci ponad 2tys złotych już nie mówiąc o wypłacie która wynosi ponad 2tyś euro. W Portugalii Ustawiacze zarabiaja ponad 1500euro a dobry specialista z małymi nadgodzinami w Simoldes lub Inplast zarabia 2500euro I jak byłem tam to żaden z nich nawet niechciał jechać do Polski
Pamiętam Antonia nawet tam nie chcieli go na produkcji bo taki był patałach
jeszcze tankowaliśmy mu paliwo z karty firmowej naszego samochodu bo taki był biedny 5 lat temu miał starego Fiata Tipo ale niestety taki jest kapilalizm a Polska to następna po Brazyli kolonia[url][b]


  PRZEJDŹ NA FORUM