Pieczątka dla Antonia
kiedy w końcu ją dostanie?
nic dodać nic ująć, a co do zupek "chińskie ale robione w Radomiu" ;>
PS a czemu tak oficjalnie "Panie N."
PRZEJDŹ NA FORUM