Pieczątka dla Antonia
kiedy w końcu ją dostanie?
Tak, tak dać mu pieczątkę niech przybija na tych bublach. Co by mu nie pokazać to zawsze powie "minimalna". Robić mu sie nie chce to kłóci się ze wszystkimi, że część jest OK. To on przecież tak beznadziejnie te procesy ustawia, że smugi i błyszczenia wyłażą co chwilę.
I złóżmy się dla niego na nowy kapownik, bo naprawdę w tym starym już miejsca na wpisy nie ma. Z resztą jego klon jest nie gorszy w kapowaniu, też skrupulatnie wyciąga buble z pojemników, liczy je i porównuje z tablicą.
A już poza tematem. Zauważyliście, że odkąd im przestali finansować obiady to Portugale na chińskich zupkach jadą najtańszych?


  PRZEJDŹ NA FORUM