popieram Cie Ja Kowalski w 1000000%.Dla niego każda częśc jest dobra no chyba,że jest niedolanie na pół panela to wtedy z wielkim bólem przymyka oko na to i mówi ,że ewentualnie to jest bubel hehe.A tak na serio to portugal działa na nerwy na maxa jak zaczyna grzebac w koszu z bublami.Z drugiej strony lubie patrzec jak on sie wkurw... i wrzeszczy PUTA PUTA PUTA I jwzcze jedno oprócz pieczątki dac mu większy zeszyt do kapowania i pisania donosów,bo ten z którym chodzi już mu nie wystarcza |