Pieczątka dla Antonia
kiedy w końcu ją dostanie?
popieram Cie Ja Kowalski w 1000000%.Dla niego każda częśc jest dobra no chyba,że jest niedolanie na pół panela to wtedy z wielkim bólem przymyka oko na to i mówi ,że ewentualnie to jest bubelbardzo szczęśliwy hehe.A tak na serio to portugal działa na nerwy na maxa jak zaczyna grzebac w koszu z bublami.Z drugiej strony lubie patrzec jak on sie wkurw... i wrzeszczy PUTA PUTA PUTAwesołyI jwzcze jedno oprócz pieczątki dac mu większy zeszyt do kapowania i pisania donosów,bo ten z którym chodzi już mu nie wystarcza


  PRZEJDŹ NA FORUM