Czy w Simoldesie jest bezpiecznie?
raczej nie
Pamiętajcie dalej tak będzie z wypadkami gdyż nie są robione przeglądy urządzeń, maszyn i łańcuchów. Do momentu pierwszego śmiertelnego wypadku. Gdzie tu jest inspekcja pracy i bhp? Aha zapomnieli dodać że forma nie wypadła za żółtą linię to nic sie nie stało. No chyba żeby spadła w trakcie transportu na środek drogi i zatarasowała ją.
Patrząc na to wszystko nie chciałbym aby moja mama, ojciec, mąż czy żona zginęła w wypadku w takim zakładzie. taki dziwnytaki dziwnytaki dziwny


  PRZEJDŹ NA FORUM