| Czy w Simoldesie jest bezpiecznie? raczej nie |
| Pamiętajcie dalej tak będzie z wypadkami gdyż nie są robione przeglądy urządzeń, maszyn i łańcuchów. Do momentu pierwszego śmiertelnego wypadku. Gdzie tu jest inspekcja pracy i bhp? Aha zapomnieli dodać że forma nie wypadła za żółtą linię to nic sie nie stało. No chyba żeby spadła w trakcie transportu na środek drogi i zatarasowała ją. Patrząc na to wszystko nie chciałbym aby moja mama, ojciec, mąż czy żona zginęła w wypadku w takim zakładzie. |