Czy w Simoldesie jest bezpiecznie?
raczej nie
Z teog co ja wiem to oberwal sie lancuch i forma spadla jeden gosciu cudem uszedl z zyciem poczul ma twarzy powiew wiatru gdy spadala to przestroga dla biurowcow!!!! moze zaczna inaczej obchodzic sie z ludzmi


  PRZEJD NA FORUM