Usunieto niewygodnych pracownikow ze zmiany C!!!!!
CZy brak miejsca w busie to powod do usuniecia?
Malina ty .......... grubo się mylisz bo Hanka to nie Karolina tylko jakiś starszy pracownik bo jak byś czytała wszystkie posty od Hanki to byś się domyśliła więc wychodzi na to że to ty jesteś bez szkołychory




ZOSTAJESZ ZBANOWANY NA 7 DNI Z UŻYWANIE WULGARYZMÓW NA FORUM POMIMO WCZEŚNIEJSZEGO UPOMNIENIA/
JEST TO FORUM PUBLICZNE, NIE PO TO POWSTAŁO BY SIE OBRAŻAĆ I UBLIŻAĆ SOBIE A TYM BARDZIEJ ZGADYWAC KTO JEST KIM, LECZ PO TO BY ULEPSZYĆ PRZEPŁYW INFORMACJI, DORADZAĆ, ROZMAWIAĆ O PRACY ITP.




PROSZĘ WAS, JESTEŚCIE DOROŚLI, PISZCIE BARDZIEJ KULTURALNIE, TROCHĘ SZACUNKU/ WASZ Admin


  PRZEJDŹ NA FORUM