| Usunieto niewygodnych pracownikow ze zmiany C!!!!! CZy brak miejsca w busie to powod do usuniecia? |
| a co wladza pomoze w tym zakladzie jest jedna wielka mafia!zlikwiduja wszystkich ktorzy zaduzo mowia,niepatrza nawet ze wiekszosc operatorow to kobiety ktore maja dzieci!!!!!!! i co?do grafiku wchodza niedziele jeszcze troche i robic bedziemy codziennie jak w jakims obozie>a to nie natym poleg chcemy pracowac!!!!!!!!!!!!!!!!!!i byc traktowani jak ludzie a nie roboty |