Usunieto niewygodnych pracownikow ze zmiany C!!!!!
CZy brak miejsca w busie to powod do usuniecia?
w sumie popieram Maline w kwesti udania sie do władz i opruszenia sprawy Gośki i tego jak ona sie zachowuje, zwolniej i innych rzeczy któe leża wam na sercu, bo rzeczywiście rzucanie miesem na lewo i prawo na forum nic nie zmieni.


  PRZEJDŹ NA FORUM