| Usunieto niewygodnych pracownikow ze zmiany C!!!!! CZy brak miejsca w busie to powod do usuniecia? |
| w sumie popieram Maline w kwesti udania sie do władz i opruszenia sprawy Gośki i tego jak ona sie zachowuje, zwolniej i innych rzeczy któe leża wam na sercu, bo rzeczywiście rzucanie miesem na lewo i prawo na forum nic nie zmieni. |