Praca w niedzielę i jak wam się podoba?
Są już nowe grafiki a w nich niedziela pracująca narazie 2 niedziele ale to po to aby nas przyzwyczaić do pracy w niedzielę.Teraz możemy podziękować naszym koleżankom i kolegom tym najbardziej nadgorliwym co tak chętni przychodzili że teraz my wszyscy jesteśmy pokrzywdzeni.Ale nie wszystko stracone możemy nie przyjąć tych grafików ale musi to zrobić trzy zmiany i nikt nie może się wyłamać przy takim zbiorowym proteście musieli by ustapić bo trzech zmian przecież nie zwolnią. lolzmieszanypłacze


  PRZEJDŹ NA FORUM