Autobusu nie będzie
koxon nigdy nic nie jest pewne, więc żebyś się nie zdziwił jak w następnym miesiącu będą kazać płacić za autobus, a passat to już swoją drogą i pilnuj swojego Batka bo jeszcze ucieknie
PRZEJDŹ NA FORUM