Konfident
hahahhahaha, ale Wy ludzie jesteście okropni...najlepiej jakby każdy zajął się swoim tyłkiem, a nie wściubiał noc w cudze sprawy, nie znaczy to wcale że bronię Łukasza
PRZEJDŹ NA FORUM