Kolejny kierownik odchodzi
Gabi ma rację!! Tobiaszek zaczyna pokazywać pazurki!!Można gołym okiem zauważyć że jeśli nie może se dać rady z pewnymi sprawami i problemami to skacze mu ciśnienie i zaczyna drzeć się na operatorów i rzucać chamskie tekstydiabełdiabeł.Chłopczyna tak się boi podpaść Kondziowi że woli narobić se wrogów na produkcji, ale nie tędy droga Panie kierowniku.


  PRZEJDŹ NA FORUM