| Mało nas |
| Mam pytanko czy operator666 ma jakieś profity za te ogłoszenia te ogłoszenia wystawiają już 4 lata I byłem z pierwszych pracowników w tym PGR i widać nic sie nie zmieniło i nie miejcie nadzieji ciekawe jakie teraz dają umowy ??? na czas okreslony ??? to 2 tygodie wypowiedzenia ale podobnie jest wszędzie Ze mną sie męczyli do konca mojej umowy bo miałem jeszcze od Portugalczyków |