Mało nas
Mam pytanko czy operator666 ma jakieś profity za te ogłoszenia
te ogłoszenia wystawiają już 4 lata
I byłem z pierwszych pracowników w tym PGR i widać nic sie nie zmieniło
i nie miejcie nadzieji ciekawe jakie teraz dają umowy ??? na czas okreslony ???
to 2 tygodie wypowiedzenia ale podobnie jest wszędzie
Ze mną sie męczyli do konca mojej umowy bo miałem jeszcze od Portugalczyków


  PRZEJDŹ NA FORUM