Desant z Portugalii
Witam w portugalii 4 lata temu jak byłem pracowało tylko kilka pań i były bardzo szanowane żadna ciężka robota praca w rekawiczkach przglądanie częsci... na produkcji fakt pracowali łepki po 6klasach a cykle mieli 2-3 razy wolniejsze byłe tam 2 miesiące a potem tutaj poczatki były fajne za prace po godzinach był dodatkowy posiłek Pizza, Gyros, i płaca odpowiednia tylko wpadli polaczki dyrektor KOŃ i własnie Kierownik Konradek spacerowli po produkcji jak Gestapowcy


  PRZEJDŹ NA FORUM