| IMPREZA INTEGRACYJNA 05.07.2008 Równo za miesiąc odbędzie się impreza integracyjna |
| No i właśnie jak zwykle logistyka nawaliła i mamy integrację nie w sobotę a w niedzielę czyli integracja na sucho nie dla pracowników a dla Dyrekcji bo my przyjdziemy do pracy a" męska dziwka" będzie na bramie sprawdzać naszą trzeźwość a więc nie dajmy jej i Dyrekcji satysfakcji bawmy się w miarę wesoło. |