Integracja część 1
czyli piknik czy pieniądze
Kurcze talony na Boze narodzenie to nie jest taki zły pomysł kazdy dostał by jakas sume pieniedzy ktora wyda sobie jak chce , bo wiemy ze nie kazdy jest z paczek zadowolony ( kilogram rodzynek itp. pan zielony )

Przewodniczacy a czy jest opcja aby była integracja + talony w swieta ?


  PRZEJDŹ NA FORUM