| Czytam te Wasze komentarze i mam dwojakie odczucia.PO pierwsze -słuszne te Wasze pretensje i należy poprawić ten stan rzeczy,NATYCHMIAST, po drugie-ogólnonarodowa nieznajomość przepisów wprowadza zamęt i działa na szkodę,najbardziej potrzebujących.A przepis mówi wyraznie ;pracownik ma obowiązek przepracować pięć dni w tygodniu z zachowaniem odpowiednich przerw na odpoczynek.Natomiast nie ma tam mowy, że sobota i niedziela muszą być wolne.Możesz mieć sobotę w poniedziałek a niedzielę w czwartek. Dlatego porozumienie z Dyrekcją może być trudne ale na pewno nie stracone.Jest jeszcze coś takiego jak -normy współżycia społecznego- i zdrowy rozsądek.Zacznijmy od tego .Tym bardziej, że ZZaw.przygotowuje się do rozmów z Dyrekcją,które lada dzień mają nastąpić. Pozwólcie działać.HEY |