CZY BĘDZIE PLANOWANA PRZERWA W SIERPNIU??
WAKACJE 2008
Popieram granat79 nie mam zamiaru całcyh wakacji jeb.... w zakładzie jak nie bedzie przerwy to sie
inaczej sprawe załatwi


  PRZEJD NA FORUM