CZY BĘDZIE PLANOWANA PRZERWA W SIERPNIU??
WAKACJE 2008
Okazuje sie że znowu nie będzie żadnej przerwy Konrad zwolonij sie i nie przeszkadzaj nam!
Jaki BURAK z Białegostoku będzie tu sie panoszyć!lol
PRZEJD NA FORUM