| Na magazynie życie płynie(inaczej) |
| Koxon,gdyby padło chasło że nie przychodzimy do pracy z soboty-na niedzielę to??Też masz jakieś wytłumaczenie,żeby nadal bronić produkcję?(bo są ludzie starsi i się boją że nie znajdą innej pracy,bo inni mają rodzinę na utrzymaniu itp i td?)Śmiech na sali!Produkcja w 90% jest niezgrana i tyle!!Pozdrawiam! |