Jak zatrzymać pracowników w zakładzie?
Wasze postulaty: ....................
Kevin tu się z tobą zgadzam !!!!! Mało tego musimy się odbijać na wejście 5 min.wcześniej to dlaczegona na wyjście jak odbijemy się 3- 5 min. szybciej sumują to na koniec miesiaca i zapitalają z setek po 15 - 20 min.???? Jestem też za stałymi premiami , bo te ich uznaniowe mogą sobie wsadzić jak ci kiero naliczy ok. to oni uznają nie ok. i masz zamiast np:100 to 50 oczywiście w tej firmie liczą wszystko brutto . Jeden kolo dostal 12 zetaminus podatek , no zostalo nadobrego browca " nawet o tym pomyśleli" lollollolpan zielonypan zielonypan zielony


  PRZEJDŹ NA FORUM