Na magazynie życie płynie(inaczej)
Wozkowi to zgrana ekipanawet na przerwy chodzą Wszyscy RAZEM!Jak mie przychodzą do pracy to nie!Nikt się nie wylamujebardzo szczęśliwyNie to co produkcjaoczkoJaka szkoda że nie pracuję na magazynie!!!!


  PRZEJDŹ NA FORUM