Na magazynie życie płynie(inaczej)
Wozkowi to zgrana ekipanawet na przerwy chodzą Wszyscy RAZEM!Jak mie przychodzą do pracy to nie!Nikt się nie wylamuje
Nie to co produkcja
Jaka szkoda że nie pracuję na magazynie!!!!
PRZEJDŹ NA FORUM