Jak zatrzymać pracowników w zakładzie?
Wasze postulaty: ....................
Ja do tych postulatów dopisałbym:
Uczciwość w rozliczaniu z godzin, jeśli mają nam zabierać minuty, to dlaczego akurat z setki.


  PRZEJDŹ NA FORUM