| Jak zatrzymać pracowników w zakładzie? Wasze postulaty: .................... |
| Jak pewnie część z was słyszała w niedzielę oddaliśmy grafiki (my czyli zmiana C). Na spotkaniu z Konradem ustaliliśmy, że spiszemy nasze postulaty. Wczoraj mu je przekazaliśmy. Podpisało się 60 osób czyli wszyscy, obecni (operatorzy + utrzymanie ruchu). W skrócie: Likwidacja nocek sobota/niedziela lub extra kasa za te nocki, zwiększenie premii i jaśniejsze zasady ich przyznawania, więcej zmieniaczy, wentylacja z prawdziwego zdarzenia na hali.... Więcej nie pamiętam. Jutro rano jest spotkanie przedstawicieli załogi z dyrekcją. Byłoby miło gdyby ktokolwiek ze zmiany B i A tam poszedł i chociaż pokiwał głową, że inne zmiany też nie są zadowolone z tego co się dzieje. |