Jak zatrzymać pracowników w zakładzie?
Wasze postulaty: ....................
Jak pewnie część z was słyszała w niedzielę oddaliśmy grafiki (my czyli zmiana C). Na spotkaniu z Konradem ustaliliśmy, że spiszemy nasze postulaty. Wczoraj mu je przekazaliśmy. Podpisało się 60 osób czyli wszyscy, obecni (operatorzy + utrzymanie ruchu).
W skrócie:
Likwidacja nocek sobota/niedziela lub extra kasa za te nocki,
zwiększenie premii i jaśniejsze zasady ich przyznawania,
więcej zmieniaczy,
wentylacja z prawdziwego zdarzenia na hali....
Więcej nie pamiętam.
Jutro rano jest spotkanie przedstawicieli załogi z dyrekcją. Byłoby miło gdyby ktokolwiek ze zmiany B i A tam poszedł i chociaż pokiwał głową, że inne zmiany też nie są zadowolone z tego co się dzieje.


  PRZEJDŹ NA FORUM